ویرایش گرافیک سایت

در این قسمت میخواهیم توضیحاتی را در مورد ویرایش گرافیک سایت مطرح کنیم. ادیت سایت، خدمات تخصصی ای را در زمینه های طراحی به خصوص ویرایش گرافیک سایت، در سطوح بالایی ارائه خواهد داد.

گرافیک سایت

تلاش بر روی گرافیک بالای یک صفحه، با هدف زیباتر شدن و منحصر به فرد شدن آن سایت است. و بازدید کاربران را بسیار بیشتر خواهد کرد. چرا که کاربران اول به زیبایی صفحه ی شما و بعد به محتوای و عنوان صفحه دقت میکنند. که همین امر شما را برای داشتن سایتی موفق تر، کاربردی تر و در نتیجه جذب مشتریان بیشتر، کمک خواهد کرد.

برای بالا بردن گرافیک سایت چه باید کرد؟

برای بهتر شدن گرافیک سایتتان باید آنرا به فرد متخصص بسپارید. که علاوه بر مسلط بودن بر کدها، با تلفیق علم و هنر باعث بالا رفتن گرافیک سایت شما شود.

 

es-web-development-graphic-designer-graphic

ویرایش گرافیک سایت

 

سایت شخصی شما در واقع همان شناسنامه کاری شماست. برای پیاده سازی هرچه بهتر باید مواردی را همچون: توضیح در مورد کسب و کار خود، هدف از ساخت سایت، عنوان و صنف کاری خود را ارائه دهید. تا مناسب با سلیقه مشتریان طراحی شود و به بهترین شکل آماده ی پذیرش آنها باشید.

امکاناتی که ادیت سایت به شما میدهد:

شما میتوانید با گرفتن عکس های تجاری و صنعتی سایت خود را مدرن تر و جذاب تر کنید. که ادیت سایت، با داشتن تیمی حرفه ای این امکان را به شما خواهد داد که صفحه ی خود را بسیار جلو تر از رقبا و هم صنف های بدانید.

امکان بعدی که تیم ما به شما ارائه خواهد داد، طراحی لوگو است. لوگو بسیار نقش مهمی در زمینه ی کاری شما دارد. که میتواند شرکت و یا سازمان شما را متمایز از دیگر شرکت ها کند.

لوگو باعث ماندگاری بیشتر کار شما در ذهن و ارتباط بیشتر مشتری میباشد و در نهایت باعث ارتقای اعتبار شرکت شماست.

صفحه های فرود یا هدف

صفحه های هدف یا landing page صفحه ای است که افراد را با راه های تبلیغاتی، به آن صفحه ها هدایت میکنند.

به طور مثال سایتی دارای ده ها صفحه است. که در دسته بندی های مختلفی قرار دارد. و برای رفتن به آن صفحه ها باید گزینه هایی را انتخاب کرد. اما اکنون با اینگونه ترفند ها، کاربران میتوانند با لینک های کوتاه شده، مستقیما به همان صفحه رجوع کنند. این یکی از راه های بالا بردن گرافیک صفحه ی شماست.

شادان سلیمی ( مطالب : 2 نوشته )