ویرایش پیوند های سایت وردپرس

یکی از امکانات خوب وردپرس این است که شما می ‌توانید ساختار ویرایش پیوند های سایت وردپرس یکتا را برای مطالب وردپرس خود انتخاب کنید. یا پیوند یکتای دلخواه خود را برای ساختار پیوند های یکتای وردپرس قرار بدهید.

اما هموار این سؤال وجود دارد که پیوند یکتا در وردپرس چیست؟ امروز تصمیم داریم تا به این سؤال شما جوابی مناسب و کامل بدهیم.

پیوند یکتا برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل و یاهو و سایر جستجوگرها مهم است. چراکه هر چه لینک مطلب کوتاه ‌تر و عنوان مطلب مرتبط‌ تر باشد، موتورهای جستجوگر اهمیت بیشتری می‌دهند. همچنین این موضوع برای بازدیدکنندگان سایت شما نیز مفید است. زیرا که می‌ توانند لینک مطالب را به خاطر بسپارند.

ویرایش پیوند های سایت وردپرس

ویرایش پیوند های سایت وردپرس

بهترین ساختار نامک برای وردپرس

توجه داشته باشید که این قسمت و تنظیمات بستگی به سایت شما دارد. پس این موضوع کاملاً اشتباه است که تصور کنید این نوع ویرایش پیوند های سایت وردپرس یکتا برای تمامی سایت‌ ها مناسب است.

این تنظیمات با توجه به موضوع سایت و کاربرد آن باید تنظیم شود. در قسمت های بعد برای شما مشخص کرده‌ ایم که شما باید با توجه به نوع سایتتان از چه نوع پیوند یکتایی استفاده کنید.

شما می ‌توانید با توجه به آن‌ ها پیوند یکتای مناسب سایت خود را انتخاب کنید.

بهترین پیوند یکتا برای سایت خبری و تفریحی و مجله‌ای

سایت‌ های خبری دارای مطالب زیادی هستند. به همین دلیل است که تعداد تکرار عنوان مطالب در این سایت‌ها بالا است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم صاحبان سایت ‌ها در این ‌گونه سایت‌ ها از نام نوشته به همراه آی دی مطلب استفاده کنند.

توجه داشته باشید که برای سایر سایت ‌ها نیز همین روند باید تکرار شود. یعنی برای سایت‌ هایی که تعداد مطالب آن‌ها بالا است، از نام نوشته به همراه کد مطلب و یا تاریخ انتشار مطلب استفاده شود.

همچنین برای سایت ‌هایی که تعداد مطالب آن‌ ها کم است و مطالب مشخص ‌شده ‌ای باید در سایت خود قرار دهند، بهتر است از نام نوشته به ‌تنهایی استفاده کنند. به ‌عنوان ‌مثال در سایت میهن وردپرس که فقط به آموزش پرداخته می‌شود، تنها از نام نوشته استفاده ‌شده است.

پیوند یکتا مورد استفاده شما باید حاوی کلمات کلیدی و مهم باشد. پیوند یکتا تأثیر زیادی در دیده شدن مطالب و سایت شما در موتورهای جستجو دارد. پس هرگز اهمیت آن را دست‌کم نگیرید.

توجه داشته باشید که در انتخاب پیوند یکتا ، از استفاده از کلماتی که فاقد اعتبار و ارزش می‌باشند خودداری نمایید. در واقع شما باید سعی کنید از کلمات مهم و کلیدی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که اگر از عبارت‌های طولانی در سایت خود استفاده کنید اثر منفی بر سئو سایت شما خواهد داشت.

شیده رمضانخانی ( مطالب : 18 نوشته )