ویرایش وردپرس سایت

ویرایش سایت های وردپرس تنها توسط افرادی قابل انجام است که تسلط کافی را روی مدیریت وردپرس داشته و دارای تجربه های مختلفی باشند.

تجربه ویرایش وردپرس سایت چگونه است؟!

سایت وردپرس امکانات زیادی دارد و محدودیتی سر راه خود جهت توسعه سایت برایش وجود ندارد.

از آنجا که وردپرس را میتوان به انواع سایت تبدیل کرد، مانند: تالار گفتمان، فروشگاهی، شرکتی و … باید فرد با انواع این سایت ها دست و پنجه نرم کرده باشد.

طراحی از نظر ظاهر و برنامه نویسی از نظر عملکرد را باید برای ارائه و پیاده سازی یک سایت فول و ایمن با آزمون و خطاهای بروز آزمایش کرد.

در این بین سئو که برای افزایش ارتقاء جایگاه سایت وردپرسی در نتایج موتورهای جستجو را هم باید دانست تا رعایت شوند.

خب به طور خلاصه در هر زمینه ای مانند: طراحی وردپرس، برنامه نویسی وردپرس، افزونه های وردپرس، سئوی وردپرس و … باید تجربه زیادی داشت تا تازه بتوانید دست به ویرایش بزنید وگرنه با یک تغییر هم ظاهر و هم فعالیت سایت میتواند دچار مشکل گردد.

ویرایش وردپرس چگونه انجام می شود؟

از آنجایی که وردپرس دارای افزونه ها و پوسته های مختلفی می باشد که به طور رایگان و پولی در فضای مجازی قابل دانلود و خرید می باشند در ابتدا باید بررسی کرد که سایت در چه زمینه ای و با چه افزونه و پوسته ای پیاده سازی شده است.

با توجه به بررسی نیاز کارفرما جهت توسعه و بهبود سایت وردپرس پس از بررسی میتوان مشاوره کامل تری را ارائه کرد تا با بهترین کارایی از نظر بهینه سازی و نشانه گذاری سئو وردپرس اقدام به عمل آورد.

 

wordpress-site-edit

ویرایش سایت وردپرس

 

مدت و هزینه ویرایش سایت های وردپرس چگونه محاسبه می شوند؟

با توجه به تعداد کاربران و بازدیدهای سایت وردپرس در ابتدا باید دانست میزان تغییرات از سوی کارفرما و حساسیت های ادیت وردپرس سایت تا چه اندازه می باشد.

بررسی کل طراحی و برنامه نویسی سایت که به هم متصل و پیاده سازی شدند را باید در نظر داشت.

پس از بررسی ها که معمولا بین 24 الی 72 ساعت زمان لازم است دقیق تر میتوان نحوه ادیت سایت را از نظر زمان و هزینه محاسبه کرد.

امروزه مسئله امنیت و سرعت پردازش سایت ها بسیار مهم است؛ زیرا در صورت برند شدن سایت شما در چشم قرار میگیرد و امکان هک یا نفوذ به اطلاعات افزایش می یابد و در ضمن سرعت پردازش براساس افزایش فایل ها و بازدیدهای سایت بسیار اهمیت دارد تا با بهترین کیفیت در سریع ترین زمان دنبال کنندگان شما در سایت گردش کرده و زمان بیشتری را بمانند.

حساسیت کار یک فرد یا تیم ادیت سایت زمانی بیشتر می شود که صفحه های پربازدید زیادی در نتایج گوگل از سایت وردپرس وجود داشته باشند و بخواهید ویرایش روی آن انجام دهید.

عضو ادیت سایت ( مطالب : 5 نوشته )
متخصصان بر این باورند که یا راهی خواهم یافت یا خواهم ساخت