ویرایش منو سایت

تغییرات طراحی سایت شما، فرآیند تخصصی ای است که میتواند شامل خدمات مختلفی از جمله ویرایش منو سایت باشد.

ویرایش منو سایت

ادیت سایت ، سایتی است که در هر زمینه ی طراحی میتواند صفحه شما را به صورت کاملا حرفه ای و با تغییرات مورد نظر شما ویرایش و تحویل دهد. در صورت نداشتن سایت، تیمی کاملا مسلط برای ساخت صفحه ی دلخواه شما در خدمت کاربر خواهد بود. در ادامه با ویرایش تخصصی منوی سایت با شما خواهیم بود.

ویرایش منوی سایت

منوی سایت، طراحی های مختلفی دارد. که بر اساس ظاهر صفحه ی شخصی شما طراحی یا ویرایش مخصوص خود را دارد. منو یکی از مهم ترین قسمت های سایت است. که معمولا همه ی قسمت ها را در بر میگیرد و برای سهولت کاربر بهترین گزینه است.

زیبایی منو در جلب توجه از سوی بیننده تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل افرادی موفق ترند که در زمینه ی کسب و کار خود ، سایتی با منوی کاربردی تر و زیبا تر را دارا هستند. همین امر باعث شده که همکاران ما به صورت کاملا حرفه ای روی منو و گزینه های مربوط به آن خدماتی را ارائه دهند.

 

es-rwd-sidebar-navigation-featured

ویرایش منو سایت

 

انواع منو را بشناسیم:

منو انواع مختلفی دارد و کارفرما با توجه به گزینه های مورد نظر، منوی متفاوتی را انتخاب میکند. در ادامه با مختصری از توضیحات منو با ما باشید.

منوی افقی:

منوی افقی معمولا منو ، منوی ساده و گسترده ای است که در بالای سایت،و در کنار لگوی شرکت قرار میگیرد. اغلب افرادی در زمینه های آموزش آنلاین، سایت های فروشگاهی با تعداد محصولات محدود، و به طور کلی فرادی که دوست دارد سایتی ساده و در عین حال کاریردی را داشته یاشند، بسایر مناسب است.

در بخش منوی افقی، قسمتی به نام مگا منو وجود دارد. که حجم بالایی دارد. و دارای لینک های تو در تو ی زیاد و مرتبط به هم هستند. مانند سایت دیجیکالا، که دارای دسته بندی های زیاد و لینک های زیادی است.

منوهای عمودی:

منوی آبشاری عمودی بسیار برای موبایل و صفحه های کوچک مناسب است. منوی عمودی معمولا به صورت 3 خط در کنار صفحه قرار میگیرد. و کاربر با فشردن آن، میتواند منو را به صورت عمودی ببیند و لینک های متنی مربوط به آن را مشاهده کند. این نوع منو برای افرادی در زمینه کاری رستوران، مد و فشن و سایت های سبک مناسب است.

منو های آکاردئونی:

منوهای آکاردئونی منو هایی هستند که زیرمنو ها، بصورت عمودی می شوند. این منو ها بسیار منظم در کنار منوی اصلی باز میشوند. و برای سامان دهی کردن صفحه، گزینه های مناسبی هستند. منو های آکاردئونی خود دارای انواع مختلفی هستند.

منو های شناور: زمانیکه می خواهید لیستی با پنجره های کوتاه داشته باشید.

منوهای شناور: زمانیکه می خواهید منو با پنجره های کوتاه داشته باشید.

منوهای درختی: زمانیکه می خواهید به منو لینک ها ظاهری مرتب و حرفه ای ببخشید.

منوهایی در فوتر: این منو بیشتر زمانی استفاده میشود که طول سایت زیاد است. و کاربر برای دسترسی به قسمت های مختلف سایت، نیاز به اسکرول ندارد. از این نوع منو نمیتوان به عنوان منوی اصلی استفاده کرد.

شادان سلیمی ( مطالب : 2 نوشته )