ویرایش محتوای سایت

تولید محتوای سایت یک کار زمانبر و نیازمند افراد علاقه مند و آگاه در زمینه های مختلف گرافیکی، سئو یا بهینه سازی و … می باشد تا بدون نیاز به ویرایش محتوای سایت بتوان زمان بیشتری را صرف انتشار محتواهای جدید در سایت با استفاده از صفحه سازی انجام داد.

تولید محتوای سایت نیاز به چه چیزهایی دارد؟

نوشتن یک محتوا برای صفحه های شما بهتر است کپی نباشد و با توجه به خوانده ها، تجربه ها، شنیده ها و دیده ها با لحن و بیان شخص نویسنده تایپ و در صورت عدم رعایت علائم نگارشی برای اصلاح اقدام گردد.

درج تصویر متناسب با طول یا میزان کلمه های استفاده شده در تولید محتوای صفحه ها در تعداد مشخصی تعیین و انتخاب و درچ می شود.

تیتربندی های هر محتوا هنگام تولید محتوای سایت باید در نظر گرفته شود تا در زمینه های تیترها یا سرفصل ها توضیحاتی جهت تکمیل شدن تایپ شود.

نحوه لینک گذاری، درج ویدیو و … برتری بیشتری به محتوای تولید شده شما خواهد داد.

محتوای سایت روی برند شدن تاثیر دارد؟!

در هر سایتی با توجه به اینکه روی چه موضوع هایی و چه کلمه هایی متمرکز می شوید در شناسایی سایت شما با صدا زدن یک اسم می توانید در نتایج جستجو برند شوید.

به طور مثال شما یک مجله اینترنتی دارید و بیشتر صفحه هایی که محتوایی در زمینه موبایل دارد را گسترش داده اید و بیشتر باید بررسی کرد در زمینه موبایل روی چه کلمه هایی مانور داده اید که به احتمال زیاد باعث برند شدن شما می شود اما میتوان از ابتدا نام برند را در نظر گرفت و تولید محتوای سایت ها را روی آن اسم جهت برندینگ قرار داد.

 

site-content-edit

ویرایش تولید محتوا سایت

 

محتوا باید در چه جاهایی قرار بگیرد؟

تولید محتوای سایت در هر صفحه ای باید انجام شود و بهتر است بدانید در گذشته صفحه های مختلفی مانند: صفحه نخست، صفحه تماس با ما و … نیاز به محتوای خاصی نداشتند اما از زمانی که تولید محتوا یک معیار مهم و با ارزش در بهینه سازی یا سئو حساب گردید حتی صفحه نخست هم نیاز به محتوا دارند.

چه زمان تولید محتوا در زمینه بازدهی مشتریان میتواند سودمند واقع شود؟

همیشه وقتی یک سایت را سفارش می دهید و زمانی که از فرد یا شرکتی که سفارش داده اید تحویل می گیرید باید کار تولید محتوای سایت را شروع کنید؛ زیرا در ابتدا که به موتورهای جستجو نشانی اینترنتی یا دامنه شما معرفی شده است ربات ها به شما سر میزنند و با توجه به بسیاری از پارامترهای گوناگون برای هر صفحه سایت شما امتیازی را در نظر می گیرند. پس بهتر است در ابتدای کار به صفحه سازی ها با محتواهای یونیک توجه بیشتری داشته باشید و فرصت را از دست ندهید تا با مراجعه بات ها در اولین فرصت زودتر صفحه های شما ثبت و ارزیابی اعتبار قرار گیرند.

وقتی نیروی تولید محتوای سایت نداشته باشیم چه کار می توان کرد؟

بسیاری افراد یا شرکت ها مانند: ادیت سایت حاضر به پذیرش تولید محتوای در زمینه های مختلف هستند و نکته مهم اینجاست که تولید محتوای تخصصی با رعایت استانداردها را با خیال راحت می توانید به مجموعه ما بسپارید و تحت یک پروژه برون سپاری کنید.

عضو ادیت سایت ( مطالب : 5 نوشته )
متخصصان بر این باورند که یا راهی خواهم یافت یا خواهم ساخت