ویرایش ظاهر سایت

در این مقاله می خواهیم کمی در رابطه با ویرایش ظاهر سایت صحبت کنیم. در مقالات قبل درباره ویرایش هدرسایت، ویرایش فوتر سایت و همچنین مبحث هدر و فوتر را کامل توضیح دادیم و شما کاملاً با این دو مبحث آشنا هستید.

قبل از این که به ویرایش ظاهر سایت بپردازیم در ابتدا ممکن است این سوال بوجود بیاید که ظاهر یک وب سایت را چه چیزی تشکیل می دهد؟

همان طور که در مقالات قبل بیان کردیم ابتدا و انتهای سایت را هدر و فوتر تشکیل می دهند ولی سوال اصلی در اینجا، این است که وسط صفحه و یا محتوا صفحه از چه چیزی تشکیل می شود؟

در پاسخ به این سول باید گفت محتوای صفحه به سلیقه مشتری بستگی دارد که چه چیزی تشکیل دهد ولی به طور معمول یک اسلایدر بعد از منو (هدر) و در کناره راست یا چپ سایت، سایدبار قرار می گیرد.

مقالات و یا محصولات مرتبط نیز می تواند بعد از اسلایدر بیاید.

مطالبی که تا اینجا بیان شد در واقع ظاهر کلی سایت است، حال شما فرض کنید شخصی قصد دارد به ویرایش ظاهر سایت خود بپردازد. هر قسمتی از سایت را بخواهد ویرایش کند به راحتی می تواند این کار را به یک شرکت طراحی سایت یا ویرایش سایت که در این زمینه تخصص کافی دارند بسپارد.

گروه ادیت سایت آمادگی خود را برای طراحی انواع سایت و همچنین ویرایش سایت های مختلف اعلام می نماید. تیم ادیت سایت تمام تلاش خود را می کند که بهترین خدمات را با بروز ترین و بالاترین کیفیت و همچنین مقرون به صرفه از نظر هزینه ارائه دهد.

اگر می خواهید درباره ظاهر سایت و یا ویرایش ظاهر سایت بیشتر بدانید لطفا همراه ما باشید.

 

site-view-edit

ویرایش ظاهر سایت

 

ظاهر یک سایت خوب چگونه است؟

زمانی می توان در رابطه با ظاهر یک سایت خوب نظر داد که تمام نکات و اصول طراحی سایت به خوبی رعایت شده باشند. ما در این مقاله یک لیست تهیه کردیم که اگر این نکات رعایت شده باشد می توان گفت سایت قابل قبولی است.

برخی از این موارد را به شرح ذیل است:

 • بر اساس سن مخاطب طراحی شود
 • گرافیک جدید و به روز داشته باشد
 • فونت مناسب داشته باشد
 • شلوغ نباشد
 • دسترسی آسان داشته باشد
 • استفاده مناسب از لوگو
 • رنگ بندی درست
 • بخش جستجو
 • بخش ورود و ثبت نام داشته باشد
 • دسته بندی مشخص
 • عدم استفاده از پاپ آپ
 • عدم استفاده از تصاویر بی کیفیت

نکات طراحی ظاهر سایت

برای طراحی سایت باید برخی از نکات را رعایت کنیم تا ظاهر سایت خوبی داشته باشیم. این نکات طراحی ظاهر سایت Ui و Ux است که مفهوم این دو به ترتیب رابط کاربری و تجربه کاربری است.

ممکن است در اینجا برای شما سوال بوجود بیاید که رابط کاربری و تجربه کاربری چیست و استفاده این ها در طراحی ظاهر سایت چه لزومی دارد؟

خب در رابطه با ui و یا رابط کاربری باید گفت که هر چیزی که کاربر در سایت مشاهده می کند را رابط کاربری می گویند و تجربه و احساسی که استفاده از سایت در کاربر بوجود آمده است را تجربه کاربری یا ux می گویند.

رابط کاربری به طراحی و جذابیت سایت کمک می کند که چگونه طراحی شود و تجربه کاربری در عملکرد سایت (Backend) را نشان می دهد و باید به کدنویسی آنها توجه بسیاری داشته باشیم.

ویرایش ظاهر سایت در وردپرس چگونه است؟

اگر قصد داشته باشید که پوسته ی جدیدی را در وردپرس اعمال کنید اصلا کار سختی نیست شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

ابتدا وارد بخش مدیریت یا داشبورد وردپرس می شوید سپس از منو های سمت راست بر روی گزینه نمایش کلیک نمایید تا زیر منو ها مشخص شوند.

در این قسمت شما می توانید بر روی گزینه پوسته ها کلیک نمایید. زمانی که این صفحه برای شما باز شد یک پوسته به صورت پیش فرض از قبل اعمال و انتخاب شده است. شما با کلیک بر روی سفارشی ساری می توانید پوسته جدید خود را اعمال نمایید و به همین راحتی ویرایش ظاهر سایت در وردپرس را انجام داده اید.

شکیبا احمدیان ( مطالب : 3 نوشته )