ویرایش تماس سایت

ساخت صفحه تماس با ما در  ویرایش تماس سایت  وردپرس به عنوان یک راه ارتباطی با کاربران وب سایت شما خواهد بود. تا بازدیدکنندگان و مشتریام شما بتوانند با استفاده از فرم ارتباط با ما در وردپرس اقدام به ارسال پیام برای شما کنند.

وقتی که اقدام به ایجاد صفحه تماس با ما در وردپرس می کنید، علاوه بر تاثیر گذار بودن برای مخاطبان ، امکان معرفی شبکه های اجتماعی را برای دسترسی سریع تر و راحت تر دنبال کنندگان فراهم می کند. تا از طریق فرمی که در این صفحه وجود داره بتوانند با شما ارتباط بر قرار کنند.

این موضوع برای موتورهای جستجو هم تا حدودی از اهمیت بالایی برخوردار است. و جزو یکی از مهم‌ ترین صفحات شما در وردپرس به حساب خواهد آمد. رابط کاربری در تمامی سایت ‌ها فارغ از اینکه چه فعالیتی در حال انجام است، بسیار قابل اهمیت است.

ویرایش تماس سایت

ویرایش تماس سایت

اما این موضوع در خصوص کسب ‌و کارهایی که یک محصول را به‌فروش می ‌رسانند. اهمیت یسیار زیادی دارد. چراکه کاربر می‌خواهد به اینگونه سایت‌ ها هزینه پرداخت کند. و نیاز دارد که از حرفه ‌ای بودن اینگونه سایت‌ ها اطمینان حاصل کنند.

اهمیت وجود ویرایش تماس سایت

توجه داشته باشید که در صورتی که یک فروشگاه اینترنتی را مدیریت می‌کنید، برای کاربران یک رابط کاربری قرار دهید تا با استفاده از این آپشن با شما ارتباط تلفنی داشته باشند.

با قرار دادن دکمه تماس در ویرایش تماس سایت جدای از اینکه کاربران می ‌تواند به‌ راحتی با شما در ارتباط باشد، یک امنیت خاطر نسبت به سایت شما پیدا می‌کنند و حس اعتماد آن ها به سایت چندین برابر خواهد شد.

ممکن است برخی از مدیران سایت از اهمیت راه ارتباطی کاربر با مدیر و پشتیبان سایت بی‌خبر باشند. به مدیران توصیه می شود که اگر قصد این را دارند که وارد مراحل جدید از توسعه کسب‌‌ و ‌‌کار‌ شوند، یک راه ارتباطی را برای کاربران خود قرار دهند. مانند بخش تماس با ما که در آن، فرم، لوکشین و شماره تماس و شبکه های اجماعی تعبیه شده است.

این مسئله ممکن است برای شما هم پیش ‌آمده باشد که وقتی وارد یک سایت اینترنتی می‌شوید، و قصد خرید یک محصولی را دارید؛ اگر در آن یک راه ارتباطی راحت وجود داشته باشد با اطمینان خاطر بیشتری به خرید می‌پردازید.

پس با توجه به این موضوع باید این نکته را برای کسب ‌و کار خود نیز جزو اولویت‌ های خود قرار دهید.

افزودن شماره تلفن قابل کلیک به سایت

تعداد زیادی از کسب‌ و کار های کوچک در دنیای وردپرس به مشتریان خودشان متکی هستند. و کاربران آن‌ ها با تماس باید با سایت در ارتباط باشند. عمدتاً اینگونه سایت‌ ها باید برای پشتیبانی و یا برای دادن اطلاعات پیش‌ فروش برای مشتری راهی برای تماس با خود قرار دهند. به همین دلیل ما به مدیران این دسته از سایت ‌ها توصیه می‌کنیم در سایت خود “دکمه تماس تلفنی” قرار دهند.

با این‌حال نسبت به فعالیتی که در سایت خود انجام می ‌دهید ممکن است یک کاربر بخواهد سریعا با یکی از افراد مسئول سایت شما ارتباط تلفنی برقرار نماید. بنابراین کاربران با استفاده از دکمه تماس تلفنی راحت‌تر می ‌توانند اطلاعات موردنیاز خودشان را از سایت شما کسب نمایند.

شیده رمضانخانی ( مطالب : 18 نوشته )