ویرایش بهینه سازی سایت

بهینه سازی اکثر سایت ها دارای نواقص مختلفی می باشد که با ویرایش بهینه سازی امکان ارتقاء وجود دارد تا در جایگاه های برتر نتایج جستجو ظاهر شوید.

شرایط بهینه ساری سایت چه چیزهایی است؟

رعایت استانداردها به صورت پایه ای هنگام راه اندازی یک سایت بهینه سازی شده نیاز هست.

زبان سایت شما اگر فارسی باشد پس در نتیجه باید صفحه های مختلفی به زبان فارسی ایجاد کنید که پس از ثبت در موتورهای جستجو براساس کلمه های فارسی وقتی سرچ توسط افراد مختلف از سراسر دنیا انجام می گیرد صفحه های ساخته شده سایت شما در نتایج ظاهر شوند و ورودی بگیرید.

بهتر است بدانید که افراد فارسی زبان در سراسر دنیا به منطقه ای مانند کشورمان محدود می شوند؛ زیرا افراد فارسی زبان در کشور بیشتر از کلمه های فارسی برای جستجو استفاده می کنند.

بهینه سازی یا سئو سایت چه موارد را شامل می شود؟

استفاده از زبان نشانه گذاری HTML به طور استاندارد در بهینه سازی سایت موثر است.

استفاده از تکنیک های انیمیشنی متنوع و اسلایدر جذاب با CSS سفارشی در جلب توجه مخاطبان و ادامه بازدید آنها را به دنبال خواهد داشت.

خرید هاست ارزان یا با کیفیت همراه با انتخاب دامنه یا نشانی اینترنتی مناسب با فعالیت سایت شما در سئو اهمیت دارد.

پیاده سازی یکسری تکنیک های مدرن مانند: RWD, PWA, … به شما کمک می کنند.

 

site-seo-edit

ویرایش بهینه سازی سایت

 

آیا پیاده سازی دو مدل طراحی و برنامه نویسی سایت برای موبایل و تبلت با کامپیوتر در بهینه سازی تاثیرگذار است؟

بدون تردید باید گفت طراحی و برنامه نویسی سایت هایی که کاربردی تر و پردازش سریع تری دارند بیشتر مدنظر مخاطبان برای سر زدن دوباره به آنها می شود.

هر سایتی در نسخه دسکتاپ یا کامپیوتر به دلیل عریض بودن صفحه نمایش امکانات بیشتری را نمایش می دهد که مجموع حجم سورس ها و فایل های بارگیری شده سرعت پردازش را کمی پایین می آورد که البته راه هایی برای افزایش سرعت مانند: کش، سرورهای ابری و … وجود دارد.

در طراحی سایت نسخه موبایل ها و تبلت ها به دلیل عرض کمتر صفحه نمایش و افزایش ارتفاع، صفحه نمایش به صورت عمودی هر چه نحوه چیدمان بخش های مختلف سایت مثل: منو، مطالب، سایدبار، فوتر و … منظم تر و تنها موارد با اهمیتی مانند: تماس با ما، موضوع بندی ها و … گنجانده شود بهترین نتیجه را خواهید گرفت؛ زیرا به دلیل کم کردن بخش های مختلف با ارزش کمتر حجم سورس ها کاهش و بابت طراحی و برنامه نویسی جداگانه پیاده سازی بخش ها به شکل متفاوت مشابه اپلیکیشن ها سایت را کاربردی تر در اختیار مخاطبان تان قرار می دهید.

بهینه سازی سایت با سئو محتوای وبسایت متفاوت است؟

بلی، بهینه سازی سایت از لحاظ نشانه گذازی های مختلف برای بات ها یا خزنده ها، سرعت بارگیری، نحوه نمایش سایت در ابزارهای هوشمند و … است اما سئو محتوای سایت از لحاظ بررسی کلمه های کلیدی، تیتر نوشتن ها، نحوه نگارش محتوا، تولید عکس یونیک و … که به هر صفحه اعتبار می بخشد اهمیت دارد و مجموع اعتبار صفحه های شما به دامنه تان می رسد.

عضو ادیت سایت ( مطالب : 5 نوشته )
متخصصان بر این باورند که یا راهی خواهم یافت یا خواهم ساخت