افزونه ی ادیت گروهی محصولات سایت

بدون شک یکی از مشکلاتی که در استفاده از سایت های فروشگاهی وجود دارد، تغییر مداوم قیمت محصولات و یا حذف و اضاف کردن ویژگی آنهاست. افزونه ی ادیت گروهی محصولات سایت ، برای آن دسته از افرادی مناسب است که محصولات زیادی دارند و ویرایش و تغییر قیمت محصولات به صورت روزانه برای آنها سخت و وقت گیر است.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که جای صرف زمان زیاد برای هر محصول، بتوانید با سرعت بیشتری ویژگی محصولات سایت خود را به روز رسانی کنید. با استفاده از افزونه ی ادیت گروهی محصولات مانند جدول اکسل ، می توانید به سادگی اقدام به ویرایش گروهی محصولات خود کنید. در این جدول شما می توانید عنوان محصولات، قیمت اصلی، قیمت ویژه و سایر مشخصات مربوط به محصولات را ویرایش کنید.

افزونه ی ادیت گروهی محصولات سایت

افزونه ی ادیت گروهی محصولات سایت

معرفی افزونه ی  YITH Bulk Product Editing در ووکامرس

اگر شما دارای سایت فروشگاهی هستید، این افزونه حتما به کمک شما خواهد آمد. چراکه کار با آن راحت و بسیار کاربردی می باشد.  افزونه ی ادیت گروهی محصولات به شما امکان ویرایش و تغییر ویژگی محصولاتتان را بر اساس عنوان، قیمت، دسته و غیره می دهد. با بکار گیری این افزونه می توانید بسیار در وقت خود صرفه جویی کنید.

بهتر است بدانید یکی از مهم ترین کاربرد های این افزونه، جستجوی آسان محصولات است. در فروشگاه های اینترنتی بزرگ و وسیع که محصولات زیادی را شامل می شود، پیدا کردن یک محصول خاص با ویژگی خاص کار بسیار دشواریست. اما با استفاده از YITH Bulk Product Editing می توانید فیلتر هایی را برای محصولات خود بگذارید. تا کاربران بتوانند راحت تر جستجو کنند. مثلا می توانید قیمت محصولات را از از ارزان ترین تا گران ترین مرتب کنید.

یکی دیگر از امکانات این افزونه ویرایش دسته بندی ها و برچسب هاست. علاوه بر آن می توانید قیمت محصولات را در صفحه ای مانند اکسل بروز رسانی کنید. و در نهایت از فایل های خود خروجی بگیرید.

امکانات افزونه ی ادیت گروهی محصولات سایت

  • جستجوی آسان و افزودن محصولات ساده و یا متغیر یا تغییرات دقیق
  • قابل قیمت گذاری و قابل برنامه ریزی در سطح سیستم و محصول
  • پیوند به محصولات جداگانه را فعال یا غیرفعال کنید
  • امکان ویرایش گروهی قیمت محصولات
  • امکان ویرایش تکی محصولات
  • امکان حذف گروهی
  • امکان ذخیره ی تمام تغییرات
شیده رمضانخانی ( مطالب : 18 نوشته )