افزونه ی ادیت متن سایت

میدانیم که افزونه ی ادیت متن سایت برای ویرایش متنون است. که برخی از این افزونه ها مرتبط و وابسته به ادیتور یا ویرایشگر هستند. و برخی دیگر در تغییرات قالب سایت ، و جاهایی که متن وجود دارد؛ به اصطلاح کار سفارشی سازی را انجام می‌ دهند.

ویرایشگر متن پیشرفته TinyMCE

افزونه ی WordPress TinyMCE Advanced post editor به شما این امکان می دهد که دکمه های نشان داده شده در نوار ابزار Visual Editor را اضافه ، حذف و ویرایش کنید. مثل اندازه قلم ، خانواده قلم ، رنگ متن و پس زمینه ، جداول و غیره.

و همچنین با استفاده از افزونه ی ادیت متن سایت، می توانید خصوصیات گفته شده را پیکربندی کنید. بارگیری ترین ویرایشگر متن در میان ویرایشگران متن وردپرس است. این ویرایشگر یکی از افزونه های ادیت متن سایت به شمار می رود.

برخی از ویژگی های افزونه ی ادیت متن سایت

  • پشتیبانی و ایجاد جدول 
  • ایجاد جدول گزینه های بیشتر هنگام اضافه کردن لیست ها
  • افزودن پیوندها و تعیین مکان بر روی تصویر
  • گزینه های ویرایش قلم و قابلیت تنظیم اندازه قلم ها و موارد دیگر

با این افزونه می توانید منوی TinyMCE را در بالای نوار ابزار فعال کنید. این کار باعث می شود ویرایشگر قدرتمند تر و مفید تر شود.

حریم خصوصی داده پیشرفته TinyMCE

بهتر است بدانید که ویرایشگر پیشرفته TinyMCE ، اطلاعات مربوط به کاربران را جمع آوری یا ذخیره نمی کند. کوکی ها را تنظیم نمی کند و به وب سایت های شخص ثالث پیوند نمی خورد. این افزونه تنها از توابع موجود در وردپرس و ویرایشگر TinyMCE استفاده می کند. از این نظر ، TinyMCE Advanced به هیچ وجه بر حریم خصوصی کاربر وب سایت شما تأثیر نمی گذارد.

برخی از افزونه های ادیت متن سایت وردپرس

اگرچه یافتن تم وردپرس متناسب با سلیقه و روش کار شما آسان است ، اما گزینه های سفارشی سازی در اکثر تم ها محدود است. اگر توسعه دهنده نیستید ، نمی توانید تغییرات مهمی در طرح زمینه ایجاد کنید. اینجاست که یک صفحه ساز وردپرس وارد عمل می شود. اگر افزونه صفحه ساز WordPress را بکشید و رها کنید، به شما این امکان را می دهد که طرح دلخواه وب سایت خود را  ایجاد کنید.

در ادامه نگاهی می اندازیم به بهترین پلاگین های سازنده صفحه کشیدن و رها کردن وردپرس برای انتخاب:

Elementor Live Page Builder:  یک ویرایشگر جلوی متن باز است که ساختمان صفحه را به سطح بعدی می کشد و پایین می آورد.

The Divi Builder:  امکانات بی پایان برای ایجاد طرح های شگفت انگیز صفحه را ارائه می دهد.

WPBakery Page Builder: افزونه WPBakery Page Builder یکی از بهترین پلاگین های کشیدن و رها کردن در بازار است.

WP Page Builder: یک گزینه آسان برای ایجاد صفحات سفارشی خود است.

Beaver Builder: افزونه Beaver Builder یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن درجه یک است ، اما می توانید با رفتن به پنل Plugins در داشبورد وردپرس خود از نسخه رایگان مطلب نیز استفاده کنید.

SiteOrigin Page Builder:  در اطراف آنچه که برای همیشه به نظر می رسد بوده است. و این “برای همیشه” موفق به جمع آوری بیش از 1 میلیون نصب فعال در WordPress.org شده و این امر را به یکی از محبوب ترین افزونه های سازنده صفحه در بازار تبدیل کرده است.

Themify Builder:  دارای یک رابط کشیدن و رها کردن است که به شما کمک می کند تا به راحتی هر چیدمانی را که تصور کنید ایجاد کنید.

شیده رمضانخانی ( مطالب : 18 نوشته )